Home › Domek w Zakopanem

Domek w Zakopanem

Wybór odpowiadającego naszym wymaganiom miejsca noclegowego w Zakopanem na pewno nie jest niczym łatwym. Oferta turystyczna tego miasta jest bardzo bogata, a zatem również i oferta noclegowa musi być mocno rozbudowana.

My w sposób szczególny będziemy chcieli wskazać na obiekt zwany Domkiem z bali VIP. Drewniany domek w sposób idealny wpisuje się w góralską architekturę tego miejsca i tym samym zapewnia nam bardzo dobre samopoczucie już w momencie, gdy na niego patrzymy. Jednakże na pewno nie jest to domek w dawnym stylu, a wręcz przeciwnie. Owo miejsce noclegowe zachwyca nie tylko swoim wyglądem, nie tylko swoją niepowtarzalną architekturą, ale ponadto również będziemy mówili o takim aspekcie, jakim jest nowoczesne, bardzo nowoczesne i luksusowe wnętrze. Z pozoru ów domek nie jest bardzo wielki, ale jeśli wejdziemy do środka, to będziemy przekonani o tym, że mamy do czynienia z bardzo dużą powierzchnią, dzięki której możemy mówić o pełnej wygodzie.

tatry-481898_1280 (1).jpg
 

Ów drewniany domek jest przystosowany do przyjęcia maksymalnie ośmiu osób i też jest to jeden z głównych elementów wpływających na cenę za wynajem owego domku.

Poza tym również owa cena zależna jest od sezonu, a więc okres wakacyjny czy też świąteczny będzie się wiązał z nieco wyższymi kwotami. Domek jest w pełni wyposażony, posiada aż trzy sypialnie z łazienkami, posiada stały dostęp do internetu, posiada kominek, posiada rozległy salon, a poza tym również będziemy chcieli wskazać na pewien element dodany, a mianowicie na saunę fińską, którą mamy umiejscowioną na parterze tego domku. Na stronie internetowej domek z bali Zakopane możemy zapoznać się nie tylko z kompletnymi informacjami na temat tego domku, ale ponadto również w tym miejscu mamy do czynienia z dostępnością do bardzo wielu atrakcyjnych fotografii tego jakże atrakcyjnego miejsca. Urlop w Zakopanem to coś wyjątkowego samo w sobie, a jeśli dodamy do tego wspaniałe miejsca noclegowe w domku drewnianym, to tym bardziej warto skorzystać.