Home › Zadania i obowiązki przed ślubem

Zadania i obowiązki przed ślubem

Planując ślub i wesele, dobrze jest rozpisać sobie obowiązki i zadania, jakie przed nami stoją. Taka lista pomoże nam się odnaleźć w gąszczu spraw i decyzji. Gdy mamy już zarezerwowaną salę, orkiestrę, pora pomyśleć o fotografie ślubnym. Znalezienie właściwej osoby nie będzie łatwe, ale jest to wykonalne zadanie. Po porady warto udać się do Internetu, gdzie poczytamy o panujących trendach, modach, ofertach. Mając już ogląd na temat, możemy rozpocząć poszukiwania. W tym celu włączamy wyszukiwarkę Google i wprowadzamy słowa "fotograf ślubny Kielce", gdyż chcemy fotografa z naszej okolicy.

Po kilku chwilach

Po kilku chwilach oczom naszym ukazuje się strona z wynikami poszukiwań. Są to adresy stron poszczególnych fotografów ślubnych z naszego regionu. Przeglądając ich strony, portfolia, oferty, wyrabiamy sobie zdanie o każdym i ostatecznie wybieramy naszego faworyta. Pozostaje nam tylko umówić się z nim i podpisać umowę. Następne zadania to wybór miejsca na nasze wesele. Jest wiele lokali, urządzonych w różnych stylach, do nas należy ostateczna decyzja, gdzie wyprawimy przyjęcie. Wcześniej jednak należy przeliczyć osoby, które zamierzamy zaprosić, by wiedzieć jak wielkiej sali potrzebujemy. Oczywiste jest to, że każdy gość powinien czuć się komfortowo na swoim miejscu, obsługa powinna o niego dbać i stwarzać miłą atmosferę.

jaki_fotograf_na_slub.jpg
jaki_fotograf_na_slub.jpg, Jan 2015

Dobór menu jest indywidualną kwestią, każda para wybiera swoje smakołyki, dania główne itd. Zobacz przykładowe portfolio: http://www.nasdwoje.com.pl/ Ważny jest też nasz wygląd w tym dniu, suknia ślubna to dla kobiety najważniejszy element ślubu i wesela. Marzy się o niej już od dziecka, ma być piękna i niepowtarzalna. Przy pięknie ubranej pannie młodej, gorzej nie może wyglądać pan młody. Garnitur, frak, to także trudny wybór, ale przy pomocy przyszłej panny młodej, poradzimy sobie wyśmienicie. Aby o tych wszystkich obowiązkach pamiętać i nie zwariować, radziłabym stworzyć harmonogram kolejnych kroków, jakie mamy uczynić. Każdą następną decyzję będziemy odhaczać i zajmować się następną i następną, aż dobiegniemy do końca organizacji.