Home › Nawigacja podwodna - szkolenie

Nawigacja podwodna - szkolenie

Nurkowanie to coś pięknego, ale zarazem bardzo niebezpiecznego. To oznacza, że zanim zejdziemy nawet na małą głębokość potrzebna nam wiedze. 

Tę potrzebną wiedze zdobędziemy na specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez firmę Bestdivers. Warto właśnie ich wybrać, ponieważ oni mają doświadczonych instruktorów, którzy znają się na nurkowaniu i przekazywaniu wiedzy.  Nawigacja podwodna jest bardzo trudna, dlatego trzeba poznać wszystkie jej sposoby żeby nie było później żadnych problemów.  Woda to jeden z najgroźniejszych żywiołów i trzeba o tym pamiętać.

Prowadzenie szkolenia

Mamy tutaj zajęcia praktyczne, na których dowiemy się, w jaki sposób należy wykorzystywać techniki podwodnej nawigacji, dowiemy się jak pracować z kompasem czy jak nawigować do celu wedle ściśle określonego wzoru.  Dowiemy się również, w jaki sposób należy określać pod wodą swoje położenie.  Na szkoleniu teoretycznym dowiemy się wszystkiego, co najważniejsze z tego zagadnienia. Będzie to szkolenie prowadzone w formie konwersacji.  Pod wodą może zgubić się każdy. Wielu doświadczonych nurków popełniło błędy i nigdy ich nie znaleziono. Tutaj nie ma miejsca na rutynę tutaj trzeba działać opanowując swoje nerwy. Musimy myśleć i musimy stosować się do tego wszystkiego, czego dowiedzieliśmy się na szkoleniu. 

nawigacja1.jpg

To szkolenie nie jest organizowane tylko po to żebyśmy mieli papierek, ale po to żeby w razie jakichkolwiek problemy każdy z nas mógł przeżyć.  Im więcej odbędziemy ćwiczeń tym więcej będziemy wiedzieć i trudne sytuacje, które mogą pod wodą się zdarzyć nie będą dla nas problemem. Pomóc możemy nie tylko sobie, ale również innym osobom, które sobie w tej trudnej sytuacji nie radzą.  Wszystkie chętne osoby do odbycia profesjonalnego szkolenia pod okiem specjalistów można zaprosić na stronę http://www.bestdivers.pl/szkolenia/specjalizacje-padi/specjalizacja-nawigacja-podwodna-underwater-navigator/. To właśnie tutaj dowiemy się jak przebiega takie szkolenie i jak to wszystko w ogóle wygląda. Warto się na takie szkolenie już teraz zapisać.