Home › Korzyści dla przybywających

Korzyści dla przybywających

W naszym kraju mamy wiele różnych regionów, które w głównej mierze żyją z turystów, żyją z ruchu turystycznego. Jednym z czołowych regionów turystycznych na pewno są Tatry oraz Zakopane, czyli centrum, czyli stolica tego regionu. Walka o turystów jest bardzo zażarta, a pomysłów na to, aby ich przyciągnąć, na pewno nie brakuje. Jednym z tych, który możemy jak najbardziej odnieść do Zakopanego oraz jego okolic jest specjalny program rabatowy o nazwie Karta Tatrzańska.

`zakopane02.jpg

Mówimy o specjalnej karcie, która jest przekazywana turystom bezpłatnie. Jedyne, co muszą oni zrobić, to zamówić, zarezerwować nocleg w jednym z tych obiektów, które biorą udział w owym programie. Owa karta jest jednym z ciekawszych pomysłów na przyciągnięcie turystów. Ci otrzymują możliwość uzyskania bardzo wielu zniżek i rabatów w restauracjach, basenach termalnych, na komunikację, na wyciągi narciarskie oraz na wiele innych atrakcji, a właściciel danego obiektu uzyskuje większą ilość osób rezerwujących w nim nocleg. Warto nadmienić, że to sprawdza się w rzeczywistości, że to naprawdę działa, a obiekty, które biorą udział w programie, cieszą się znacznie większym wzięciem niż te, które jeszcze nie zdecydowały się na wykonanie tego kroku. Można więc powiedzieć, że z programu rabatowego o nazwie Karta Tatrzańska korzystają zarówno sami turyści jak i właściciele obiektów noclegowych. Bardzo dobry pomysł, dzięki któremu region tatrzański, dzięki któremu samo Zakopane bardzo wiele zyskuje. 

W tym miejscu ważne są walory naturalne, są walory turystyczne, widokowe, aczkolwiek potrzeba jeszcze tego elementu, który stanowiłby swoistą wisienkę na torcie i tym elementem jest właśnie owa Karta Tatrzańska Aby móc nieco więcej na jej temat się dowiedzieć, warto zajrzeć na stronę internetową http://www.kartatatrzanska.pl/atrakcje/karczmy-i-restauracje, która to strona jest poświęcona właśnie zagadnieniom związanym z tatrzańskim programem rabatowym. Tym samym nie dziwi fakt, że to miejsce jest odwiedzane przez jeszcze większą grupę turystów z naszego kraju jak i z wielu innych krajów.